Про Управління Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області


Управління Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області є територіальним органом Державного агентства рибного господарства України, діє у складі Держрибагентства як відокремлений структурний підрозділ і йому підпорядковується.

Повноваження Управління поширюються на Хмельницьку область, територію та акваторії водних об’єктів в межах районів діяльності, визначених Держрибагентством.

Основним завданням Хмельницького рибоохоронного патруля є реалізація повноважень Держрибагентства у сфері рибного господарства та рибної промисловості, охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства, безпеки мореплавства суден флоту рибного господарства в районі діяльності.

Хмельницький рибоохоронний патруль є правоохоронним органом.

Його було створено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 р. № 894 «Питання функціонування територіальних органів Державного агентства рибного господарства».

Фактичну свою діяльність Хмельницький рибоохоронний патруль розпочав 4 вересня 2018 року, після затвердження району діяльності Держрибагентством України.

З метою забезпечення оперативного реагування на правопорушення у сфері охорони, використання і відтворення водних біоресурсів Управлінням визначено три зони діяльності: Північну, Центральну, Південну. Патрулювання державні інспектори здійснюють на внутрішніх водних об’єктах області, які відносяться до зони діяльності патруля. Загальна площа річок, над якими здійснюють нагляд патрульні, становить 12 728 га. Також у зону діяльності патруля входять 42 водосховища Хмельниччини.

Управління Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області

Адреса: 29000, м.Хмельницький, вул..Кам’янецька, 257/1, 2 поверх.

тел.:+38 (0382)79-20-88 , тел/факс:+38 (0382)79-20-77

E-mail: khm.rp@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

f y t t